تبلیغات ضد حجاب یک خبرنگار زن آمریکایی

به نقل از العربیه، «انیت اموت راموس» نویسنده بخش مد و لباس مجله آمریکایی «فایس» چاپ نیویوریک در گزارشی موهن تجربه خود را از پوشیدن حجاب کامل و حضور در مناطق مشهور شهر نیویورک بیان کرد.
به گزارش رونامه عربستانی «الشرق»؛ راموس در این گزارش خود آورده است: با پوشیدن این لباس اسلامی پنج تکه ای با مشکلات مختلفی روبه رو شدم.
وی در این گزارش مدعی شده است که جهانگردان با دیدن وی وحشت زده شدند و وقتی که باد می وزید، احساس می کرد که «بتمن» است.
این خبرنگار آمریکایی این تجربه را منزجر کننده توصیف کرد و گفت: در این لباس گرمای شدیدی احساس و به خاطر این حجاب عرق زیادی می کردم.
اظهارات این خبرنگار نارضایتی خوانندگان مجله را در برداشت به طوری که آنها در نظرات خود نسبت به این گزارش انتقاد کردند و آن را غیر منطقی و غیر عقلانی دانستند.
راموس پس از این انتقادات گفت: این تجربه باعث شد تا به زنان محجبه احترام بگذارد و با مردم بر اساس اخلاقشان برخورد کند نه نوع لباس و پوششان.

/ 2 نظر / 21 بازدید
بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345439161.94

فریاد بی صدا!

دختر حوا دلت را چند میفروشی؟ -فروشی نیست!دستهایت را کوتاه کن از دلم! همین روزها قباله اش به نام خدا خورد،دیگر باید شان مالکش را حفظ کند![لبخند]