ساکتین فتنه 88 صلاحیت حضور در مجلس را ندارند

سردار سیدمسعود جزایری معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه "نه" بزرگ ملت به دو طیف "فتنه" و "انحراف" در جریان گزینش نمایندگان اصلح برای انتخابات مجلس شورای اسلامی بیانگر هوشمندی جامعه ایران اسلامی است، گفت: همه کسانی که در جایگاه رهبری، مدیریت، خط دهی،‌ تشویق و ترغیب و همراهی قضایای فتنه 88 حضور داشته‌اند و یا نسبت به این ظلم بزرگ در مورد انقلاب، سکوت کردند و یا آنان که با تردید به این صحنه ضدانقلابی نگریستند و از کنار آن گذشتند، هیچ کدام صلاحیت تکیه زدن بر نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی را ندارند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح افزود: حضور آگاهانه مردم در عرصه‌های انقلاب سبب می‌شود دشمن نتواند فرصت‌ها را به تهدید تبدیل کند، یکی از تلاش‌های دشمن در جنگ نرم آن است که آرامش روحی و حس افتخار حضور در صحنه‌های مشارکتی را از شهروندان سلب نماید، لیکن برآوردها نشان می‌دهد که شعور و آگاهی مردم بر عملیات روانی آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها فائق خواهد آمد.

جزایری در ادامه اظهار داشت: یکی از شاخص‌های نماینده اصلح آن است که نه تنها درون طیف فتنه و انحراف قرار نداشته باشد، بلکه نزدیک به این دو طیف نیز نباشد.

وی ادامه داد: اهمیت برخی مسئولیت‌ها در نظام اسلامی از جمله نمایندگی‌ مجلس به گونه‌ای است که چاره‌ای جز لحاظ کردن اینگونه حساسیت‌ها در انتخابات افراد نمی‌باشد و لزوما بایستی افراد با بصیرت بالا، دارای تعهد قلبی و عملی به انقلاب اسلامی و اصول و ارزش‌های آن و پاکدست مورد گزینش واقع شوند.

جزایری در پایان یکی دیگر از شاخص‌های نماینده اصلح را ستیزه‌جو بودن نسبت به دشمن،‌ حاکمان آمریکا، صهیونیزم جهانی و همراهان آنان دانست و تاکید کرد: نماینده اصلح باید درک روشنی از صحنه کنونی جنگی کشور یعنی جنگ نرم و جنگ فرهنگی دشمنان داشته باشد و پوشیدن لباس سربازی این جبهه بزرگ را برخود فرض کرده باشد.

/ 1 نظر / 11 بازدید
سید

کاندیداهای نمایندگی مجلس نهم نباید در تبلیغات انتخاباتی خود وام دار کانون های قدرت و ثروت باشند و متن مردم را که سرمایه های اصلی انقلاب و کشور هستند فراموش کنند، چنانکه تجربه نشان داه، در این صورت، به هنگام ورود به مجلس در پی تامین منافع صاحبان قدرت و ثروت خواهند بود نه طبقات محروم و مومن به انقلاب و اسلام. مقام معظم رهبری