بدون شرح!

yas18

آخر هفته همه باهم دوباره پای صندوق های رای حاضر خواهیم شد تا سرنوشت خود و کشور و آیندگان را روشن کنیم شاید بهتر باشد بگویم سرنوشت دنیا را، شاید به نظر بعضیا مسخره بیاد ، سرنوشت دنیا!!!

ولی از همین جا به همه شما دوستان عزیز عرض میکنم جدی بگیرید این موضوع رو چون ما ایرانیم و ایرانی اراده کرده دنیا رو تسخیر کنه و مطمئن باشید این کار رو میکنه و دست ابرقدرت های ظالم رو قطع میکنه. به حق که دنیا از آن ستمدیدگان است.

ما روز جمعه خواهیم آمد و به دنیا خواهیم گفت ایرانی میتونه و ما هرگز اجازه نخواهیم داد دیگران برای ما تصمیم بگیرند این ماییم که برای خود تصمیم می گیریم و پای تصمیم خود می ایستم تا آخرین قطره خون.

و اما نمایندگان عزیزی که انتخاب خواهید شد و بر روی صندلی های سبز خانه ملت تکیه خواهید زد کلام امیر  راه گشا و سرمشق شماست.

"مسلمان کسی است که مسلمانان از دست و زبان او آزاری نبینند، مگر آنجا که حق باشد، و آزار مسلمان روا نیست، جز در آنچه که واجب باشد.

به سوی مرگ که همگانی است، و فرد فرد شما را از آن گریزی نیست بشتابید، همانا مردم در پیش روی شما می روند ، و قیامت از پشت سر، شما را می خواند. سبکبار شوید تا به قافله برسید، که پیش رفتگان در انتظار بازماندگانند. از خدا بترسید، و تقوا پیشه کنید، زیرا شما در پیشگاه خداوند، مسئول بندگان خدا، و شهرها، و خانه ها و حیوانات هستید. خدا را اطاعت کنید و از فرمان خدا سرباز مدارید، اگر خیری دیدید برگزینید و اگر شر و بدی دیدید از آن دوری کنید."

نهج البلاغه/خطبه167

/ 2 نظر / 13 بازدید
مورچه

[نیشخند] در یخچال ارتباط مستقیم با حال و روحیه آدم داره : وقتی خوشحالی میری در یخچالو وا میکنی وقتی ناراحتی میری در یخچالو وا میکنی وقتی کسلی میری در یخچالو وا میکنی داری با تلفن حرف میزنی میری در یخچالو وا میکنی وقتی نمیدونی چته میری در یخچال و وا میکنی اَصَن باز کردن الکی در یخچال یه حالی میده !!!

مورچه

عکس رو که دیدم برای یه لحظه میخواست اشکم بریزه! جلوشو گرفتم. [نیشخند] قلب منم سه رنگ داره. وسطشم نوشته: الله